Тумба під пральну машину, шафа в ванну P-005
Шафа для зберігання засобів повсякденного догляду, та інших речей для ванної кімнати.
Практична та функціональна тумба яка встановлюється прям над пральною машинкою.
Два відкритих і два закритих відсіки для зберігання.
Полиці регулюються по висоті відповідно до індивідуальних потреб.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 640 / В 1800 / Г 250 мм
Ніша під пральну машину: Ш 608 / В 932 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Вага упаковки: 30 кг
Доступна для замовлення у кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | шафа |
| Форма шафи | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 1 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 1 шт. |
| Наявність функціональної поверхні | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 640 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Бетон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴
