
Тумба з полицями на 4 двері, тумбочка під телевізор із фасадами без ручок R-002 Антрацит/Білий фасад, 1500
2 887,78 ₴
2 599 ₴
- В наявності
- Код: R-002.41
Стильна і ергономічна тумба виконана в сучасному стилі
Відмінно впишеться в будь-який інтер'єр
Переваги тумби:
- Сучасний стиль
- Містка тумба з полицями на 4 двері
- Красиві забарвлення ламінованого ДСП з безліччю варіантів комбінацій
- Двері тумби відчиняються за фасад без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 18мм
Доступно для замовлення в розмірах:
Ш 1400 / В 531 / Г 400 мм
Ш 1500 / В 531 / Г 400 мм
Ш 1600 / В 531 / Г 400 мм
Ш 1700 / В 531 / Г 400 мм
Ш 1800 / В 531 / Г 400 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Вага: 37 кг
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий корпус| Білий фасад| Білі планки
Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Дуб Сонома планки
Дуб Сонома корпус| Дуб Сонома фасад| Білі планки
Дуб Сонома корпус| Білий фасад| Дуб Сонома планки
Бетон корпус| Бетон фасад| Бетон планки
Бетон корпус| Бетон фасад| Білі планки
Бетон корпус| Білий фасад| Білі планки
Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Венге Темний планки
Венге Темний корпус| Венге Темний фасад| Білі планки
Венге Темний корпус| Білий фасад| Венге Темний планки
Антрацит корпус| Антрацит фасад| Антрацит планки
Антрацит корпус| Антрацит фасад| Білі планки
Антрацит корпус| Білий Фасад | Антрацит планки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 531 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Комплектація | |
| Дверка | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Антрацит/Белый фасад |
| Ширина тумби | 1500 см |
- Ціна: 2 599 ₴