Туалетний столик, навісний, з двома шухлядами W-099
Цей стіл — прекрасне рішення для вашої спальні, особливо якщо у вас обмежений простір. Його компактний і функціональний дизайн робить його ідеальним вибором для організації вашого ранкового ритуалу догляду за собою. З двома шухлядами він пропонує вдосталь місця для зберігання вашої косметики, аксесуарів та інших важливих дрібниць. Це дає змогу вам зберігати все необхідне під рукою, водночас заощаджуючи місце у вашій спальні. Завдяки своїй підвісній конструкції, цей косметичний столик звільняє корисний простір на підлозі, роблячи вашу спальню просторішою і зручнішою. Його стильний дизайн і практичність роблять його прекрасним доповненням до будь-якого інтер'єру, надаючи вашій спальні вишуканого вигляду та функціональності.
Доступний для замовлення у розмірах:- Ш 800 / Г 302 / В 154
Ш 900 / Г 302 / В 154
Ш 1000 / Г 302 / В 154
Ш 1200 / Г 302 / В 154
Ш 1300 / Г 302 / В 154
Ш 1400 / Г 302 / В 154
Ш 1500 / Г 302 / В 154
Ш 1600 / Г 302 / В 154
- Корпус: ДСП ламінована
- Товщина матеріалу: 18 мм
- Вага: 15 кг
Доступний для замовлення у кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге Темний, Антрацит, Чорний, Дуб Вотан
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | туалетний столик |
| Тип встановлення консолі | настінна |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 1100 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 92 см |
| Глибина столика | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
- Ціна: 1 699 ₴
