Комод R-171 — строгий та елегантний предмет із чотирма місткими шухлядами, який освіжить інтер'єр. Завдяки компактним розмірам модель легко впишеться в будь-яку кімнату, надаючи обстановці сучасний акцент. Шухляди висуваються до кінця завдяки напрямним повного висування, що робить зручним пошук і витяг речей. Фурнітура якісна, тому шухляди рухаються легко і безшумно.
Розміри (Ш/В/Г):
Ш 800 / В 800 / Г 400 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступна для замовлення в кольорі:
Кашемір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Кашемір |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 80 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴
