Ця гардеробна шафа з двома дверима, є ідеальним рішенням для сучасного дому. Завдяки оптимально розділеним секціям, шафа пропонує різні варіанти зберігання: від великого відсіку для одягу до менших полиць для аксесуарів. Ручки і ніжки у доповнення до основних кольорів підкреслюють модерність дизайну та додають елегантності загальному вигляду меблів.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 902 / В 2075 / Г 551 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Дуб ендгрейн / Білий / Латте
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 902 мм |
| Висота | 2075 мм |
| Глибина | 551 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб ендгрейн/Білий/ Лате |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 902 мм |
| Глибина шафи | 551 мм |
| Висота шафи | 2075 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 360,30 ₴
