Шафа V-670 — це стильний і практичний елемент для вашого інтер'єру. Просторі відділення та полиці забезпечують зручне зберігання одягу, взуття та аксесуарів, допомагаючи підтримувати порядок у вашій оселі. Шафа V-670 не лише виконує функцію зберігання, а й стане стильним акцентом у вашому інтер'єрі.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 880 / В 1940 / Г 540 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Дуб евок / чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб евок/чорний |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 880 мм |
| Глибина шафи | 540 мм |
| Висота шафи | 1940 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Так |
| Повне висування ящика | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 688,70 ₴
