- 1 вішалка для одягу
- 2 відкривні двері
- Пластикові ручки
- Легкий догляд
Простора шафа V-560 у мінімалістичному сучасному дизайні ідеально доповнить сучасні та класичні спальні чи гардеробні та забезпечить вам достатньо місця для зберігання одягу та аксесуарів. Пара дверей, приховує містку штангу для одягу і вставну полицю над нею.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 800 / В 1770 / Г 516 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Матера / Олд стайл темний, Антрацит, Матера / Олд стайл світлий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1770 мм |
| Глибина | 516 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Глибина шафи | 516 мм |
| Висота шафи | 1770 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 216,50 ₴
