З гардеробною шафою V-450 Вам буде легше підтримувати порядок. Весь одяг знайде своє місце в глибоких шухлядах і на штангі для вішаків. Ви можете розкласти свій одяг у 5 відділеннях - штани, світшоти та футболки. Ви можете розкласти свій одяг окремо, відповідно до ваших уподобань. Максимальне навантаження на кожну полицю - 5 кг.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 936 / В 1990 / Г 511 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Дуб кам'яний / Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб кам'яний/Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 936 мм |
| Глибина шафи | 511 мм |
| Висота шафи | 1990 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 599,70 ₴
