- Практичний
- Мінімалістичний дизайн
- 2 висувних шухляди
- Легкий у догляді матеріал
Приліжкова тумбоча T-647 у мінімалістичному дизайні — це практичне місце для зберігання, яке ідеально доповнює як сучасні, так і класичні спальні. Він має 2 місткі шухляди, які забезпечують достатньо місця для всього, що ви хочете мати під рукою ввечері або рано вранці, але не на виду.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 300 / В 400 / Г 320 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Матера / Олд стайл світлий, Дуб Артiзан, Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 30 см |
| Глибина тумби | 32 см |
| Висота тумби | 40 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 692 ₴
