Цей елегантний комод відрізняється своєю сучасною простотою та функціональністю. Чотири шухляди забезпечать достатньо місця для зберігання вашого одягу та аксесуарів. Комод ідеально підійде для тих, хто цінує мінімалізм та хоче створити відчуття більшого простору в кімнаті.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 460 / В 791 / Г 420 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 46 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Висота комода | 79.1 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 760,30 ₴
