Приліжкова тумба T-572 стане чудовим доповненням до вашої спальні. Її компактний розмір і стильний дизайн забезпечують зручний доступ до всіх необхідних речей. Гладка поверхня тумби легко очищається. Ідеальна для зберігання книг, ламп або особистих предметів, ця тумба гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 520 / В 500 / Г 390 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Дуб евок / чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб евок/чорний |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 52 см |
| Глибина тумби | 39 см |
| Висота тумби | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 518 ₴
