Ця приліжкова тумбочка поєднує в собі класичний стиль та сучасну функціональність. Два зручних висувних ящики забезпечують достатньо простору для зберігання особистих речей, книг або аксесуарів. Металеві ручки додають елегантності, а компактні розміри дозволяють розмістити тумбу в невеликих просторах.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 460 / В 610 / Г 420 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Бук баварія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Бук бааварія |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 46 см |
| Глибина тумби | 42 см |
| Висота тумби | 61 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 014 ₴
