Тумба під взуття V-450 — компактна та стильна тумба, що ідеально підійде для будь-якої кімнати вашої оселі. Завдяки своїм зручним розмірам ця тумба забезпечує оптимальне зберігання різноманітних речей та економить простір. Вона стане чудовим рішенням для спальні, вітальні чи передпокою, дозволяючи тримати необхідні речі під рукою
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 800 / В 459 / Г 350 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Дуб сонома / Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 448 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 988 ₴
