- Елегантне поєднання кольорів
- Місце для зберігання речей
- Вішалка для одягу, полиці
- Легке відкриття за допомогою ручок
Практична шафа V-340 забезпечує достатньо місця для зберігання. Завдяки універсальному зовнішньому вигляду підходить для спалень, віталень і коридорів. Для полегшення відкриття використовуються непомітні ручки.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 800 / В 1901 / Г 350 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Дуб сонома / Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Глибина шафи | 350 мм |
| Висота шафи | 1901 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 520 ₴
