Тумба під взуття V-910 ідеально підходить для створення теплої та затишної атмосфери в передпокої. Функціональність цього предмета меблів посилюється завдяки розсувним ящикам, які з легкістю вмістять ваше взуття, забезпечуючи порядок та доступність. Сучасний дизайн з простими лініями та елегантними металевими ручками робить цю тумбу вишуканим доповненням до інтер'єру.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 699 / В 920 / Г 280 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Горіх селект, Дуб Сонома, Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 699 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Висота | 920 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Орех селект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 934 ₴
