Пенал N-836 з ящиками дозволить зберігати всі ваші цінні речі. Це ідеальний предмет меблів для колекціонера ігор, платівок або книг. У 6 відкритих нішах можна розташувати декорації та книги, які зроблять проведення часу в кімнаті приємнішим. У шухляди можна заховати дрібні предмети та документи.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 902 / В 1400 / Г 401 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Дуб ендгрейн / Білий / Латте
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість зовнішніх полиць | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб ендгрейн/Білий/ Лате |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 902 мм |
| Глибина шафи | 401 мм |
| Висота шафи | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 307 ₴
