Цей пенал є втіленням простоти та естетичної привабливості. Чотири просторі полиці забезпечують достатньо місця для книг, декоративних предметів або документів, роблячи його ідеальним доповненням до будь-якої кімнати.

Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 800 / В 1530 / Г 355 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Дуб артізан
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 800 мм |
| Глибина полиці | 355 мм |
| Висота полиці | 1530 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 750 ₴
