Полиця N-470 вузька і висока, тому вона підходить для невеликих приміщень. У 3 відкритих нішах можна розташувати прикраси та книги, які зроблять проведення часу в кімнаті приємнішим. Окремі полиці дозволяють виставити кожен предмет.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 486 / В 1774 / Г 411 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Дуб кам'яний / білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб кам'яний/Білий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 486 мм |
| Глибина шафи | 411 мм |
| Висота шафи | 1774 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 194,10 ₴
