Пенал N-416 пропонує універсальний та стильний варіант для організації простору у вашій оселі. Пенал обладнаний чотирма відкритими полицями, що забезпечують достатньо місця для зберігання книг, декору або інших необхідних речей. Дві нижні висувні шухляди забезпечують додаткове місце для зберігання, що дозволяє підтримувати порядок і зберігати дрібниці.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 600 / В 1950 / Г 360 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Дуб евок / Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 360 мм |
| Висота шафи | 1950 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 204 ₴
