Шафа N-289 пропонує універсальний та стильний варіант для організації простору у вашій оселі. Вона оснащена двома відкритими полицями для книг або декоративних елементів, закритими секціями для зберігання, а також місткими висувними ящиками для організації дрібних предметів.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1236 / В 1354 / Г 400 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Дуб кам'яний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Кількість зовнішніх полиць | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 123.6 мм |
| Глибина шафи | 40 мм |
| Висота шафи | 135.4 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 667 ₴
