Комод R-986 - це шафа для зберігання в сучасному стилі. Комод виготовлений з міцної ДСП. Комод має дві двері з відсіками для зберігання за ними. Крім того, має 3 зручні ящики для зберігання. Шафа стоїть на високих чорних ніжках.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1836 / В 752 / Г 400 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Базальт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Базальт |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 183.6 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 75.2 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 900 ₴
