Цей високий пенал ідеально підійде для сучасного домашнього простору, додаючи елемент структурованої елегантності. Його комбінація закритих шухляд і відкритих полиць пропонує гнучкі можливості для зберігання, підкреслюючи функціональність і стиль.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1236 / В 1245 / Г 400 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Базальт, Кашемір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Базальт |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Кількість дварок | 2 шт. |
| Ширина комода | 123.5 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 124 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 156 ₴
