Тумба R-888 є втіленням сучасного дизайну та функціональності. Тумба оснащена просторими шухлядами, що забезпечують достатньо місця для зберігання різноманітних предметів. Компактні розміри дозволяють розмістити цей предмет меблів у невеликих просторах, роблячи його ідеальним вибором для організації простору в коридорі чи вітальні.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1000 / В 1179 / Г 406 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Матера / Дуб колоніальний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Матера/ Дуб колоніальний |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 117 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200 ₴
