Комод R-850 є втіленням елегантності та ергономічності, ідеально підходячи для тих, хто цінує якість та сучасний дизайн. Його чисті лінії та практичність зроблять його незамінним елементом вашого дому.

Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1121 / В 872 / Г 400 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Білий / Дуб артізан
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 8 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий / Дуб артизан |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 112 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 87 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 800,30 ₴
