Комод R-841
Комод має три місткі шухляди в центрі, що дозволяють зручно зберігати одяг, аксесуари чи інші необхідні речі. Дві бічні двері відкривають доступ до додаткового простору для зберігання, що робить комод функціональним і зручним для організації вашого простору.

Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1520 / В 832 / Г 440 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Дуб евок/антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб евок/антрацит |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 152 см |
| Глибина комода | 44 см |
| Висота комода | 83 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 267 ₴
