Комод R-840
Комод має три місткі шухляди для зручного зберігання речей та відкриту полицю для декору чи часто використовуваних предметів. Сучасні ручки та стійкі ніжки надають комоду елегантного вигляду та підвищують його функціональність
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 784 / В 879 / Г 392 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Дуб нагано / Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб нагано/білий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 78 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 80 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 680 ₴
