Комод R-811 можна вмістити в маленьку кімнату. Розмістіть його у вітальні або спальні, максимально використавши простір.

Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 600 / В 750 / Г 356 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Білий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість дварок | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Стан | Нове |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ширина комода | 60 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Висота комода | 75 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 833,20 ₴
