- 3 практичних шухляди
- Матеріал простий у догляді
Елегантний комод R-803 подбає про порядок у Вашому домі, а також принесе в нього приємну атмосферу. Місце для зберігання складається з трьох ящиків, які оснащені практичними пластиковими ручками.

Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 710 / В 686 / Г 354 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Дуб артізан / Антрацит, Дуб Артiзан / Бiлий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб артизан/Антрацит |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 78 см |
| Глибина комода | 35 см |
| Висота комода | 88 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 547 ₴
