Тумба R-781 — ідеальний вибір для тих, хто шукає стильні та функціональні рішення для дому. Верхня полиця надає додаткову зону для декору або часто використовуваних предметів. Ідеально підходить для вітальні, передпокою або офісу.

Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 850 / В 1010 / Г 400 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Дуб крафт золотий / Білий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Основні | |
| Колір | Дуб крафт золотий/білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стан | Нове |
| Кількість дварок | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 81 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 205,80 ₴
