Він оснащений полицею для відкритого зберігання, ідеально підходить для демонстрації декоративних предметів чи книг, та має ящики різного розміру для речей, які ви бажаєте зберігати в приватності. Комод стане стильним та функціональним доповненням до інтер'єру будь-якого приміщення.

Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 802 / В 865 / Г 401 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Дуб ендгрейн / Білий / Латте
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб ендгрейн/Білий/ Лате |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 86 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 969,10 ₴
