Комод R-731 – це сучасне і стильне рішення для зберігання, що ідеально поєднує в собі практичність та естетику. Цей комод є ідеальним для організації простору у вітальні, спальні або офісі. Ергономічні ручки та простір для зберігання роблять його як функціональним, так і візуально привабливим.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1200 / В 830 / Г 320 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Дуб крафт золотий / Бiлий, Олд стайл світлий / Матера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб крафт золотий / Білий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 32 см |
| Висота комода | 83 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 602 ₴
