Ідеальний баланс форми та функціональності, комод R-698 є витонченим рішенням для зберігання, що доповнює будь-який інтер'єр своїм сучасним та елегантним дизайном.
- Легке відкривання та закривання завдяки надійним доводчикам на завісах.
- Проста установка та обслуговування.
- Завіси: оснащені доводчиками для безшумного та плавного закривання.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1121 / В 1077 / Г 400 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі:
Дуб Артiзан / Бiлий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1077 мм |
| Ширина | 1121 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування ящика | Да |
| Тип напрямних для висувних шухляд | Телескопічні (кулькові) |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Дуб Артизан/білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 840 ₴
