- Простий сучасний дизайн
- Достатнє місце для зберігання
- Поверхня проста в догляді
Комод R-638 - це предмет меблів, який забезпечить вам місце для зберігання та закрите місце для зберігання, а також прикрасить кімнату. Місце для зберігання розділене завдяки дверцятам і ящику, де все необхідне завжди буде під рукою. Стримані ручки підкреслюють сучасний стиль комода. Верхня панель, у свою чергу, забезпечує простір для зберігання прикрас або дрібних речей.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 800 / В 853 / Г 325 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий / Вудкон, Матера / Олд стайл світлий, Дуб вотан / Антрацит, Білий / Чорний, Олд стайл темний / Матера, Дуб сонома / Білий, Матера / Олд стайл темний, Антрацит / табліла, Білий / табліла, Олд стайл світлий / Матера
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий / Вудкон |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 32 см |
| Висота комода | 85 см |
- Ціна: 3 097 ₴
