- Простий сучасний дизайн
- Достатнє місце для зберігання
- Поверхня проста в догляді
Комод R-629 - це предмет меблів, який забезпечить вам місце для зберігання та закрите місце для зберігання, а також прикрасить кімнату. Простір для зберігання розділений завдяки дверцятам і ящикам, де все необхідне завжди буде під рукою. Стримані ручки підкреслюють сучасний стиль комода. Верхня панель, у свою чергу, забезпечує простір для зберігання прикрас або дрібних речей.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1202 / В 853 / Г 325 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий / Вудкон, Матера / Олд стайл світлий, Дуб вотан / Антрацит, Білий / Чорний, Олд стайл темний / Матера, Дуб сонома / Білий, Матера / Олд стайл світлий, Антрацит / табліла, Білий / табліла
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий / Вудкон |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 32 см |
| Висота комода | 85 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
- Ціна: 4 307 ₴
