- Сучасний дизайн
- 1 шухляда
- Матеріал невибагливий у догляді
Стіл W-406 має сучасний дизайн. Він підходить як обладнання для дитячої або підліткової кімнати або для невеликих інтер'єрів. Стіл відмінно послужить як робочим місцем, а також як куточок для розваг, наприклад, для комп'ютера. Ящик під стільницею забезпечує практичне місце для зберігання. Під ящиком за поворотними дверцятами є 1 вбудована полиця.
Розміри столу (Ш/В/Г):
Ш 1000 / В 750 / Г 500 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний для замовлення кольорах:
Дуб Артiзан / Бiлий, Дуб Артiзан / Антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Колір | Дуб Артизан/білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴
