Стіл письмовий з пеналом W-237
Стіл складається з широкої верхньої частини з 3 дверцятами і 3 відкритими полицями зліва.
Розміри столу (Ш/В/Г):
Ш 1560 / В 1471 / Г 550 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний для замовлення кольорах:
Дуб крафт золотий / Антрацит, Дуб крафт золотий / Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 3 шт. |
| Колір | Дуб крафт золотий/Антрацит |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1560 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 1471 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований стелаж | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 266 ₴
