Стіл письмовий W-204
Компактний розмір робить його зручним для невеликих просторів, пропонуючи достатньо місця для вашого ноутбука та організації необхідних робочих матеріалів. Відсіки для зберігання забезпечують легкий доступ до документів та канцелярії, а нейтральні кольори легко вписуються в будь-який інтер'єр.
Розміри столу (Ш/В/Г):
Ш 1300 / В 750 / Г 500 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний для замовлення кольорі:
Дуб ендгрейн / Білий / Латте
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Кількість відкритих полиць | 3 шт. |
| Призначення | Для ноутбука |
| Колір | Дуб ендгрейн/Білий/ Лате |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴
