Стіл письмовий W-426
Завдяки шухляді ви можете легко дістатися до шкільного приладдя, необхідного для виконання домашніх завдань. У нижній тумбі можна заховати підручники та зошити - все буде під рукою. Шухляда — найкращий спосіб зберігати дрібні речі — ручка, кольорові олівці та олівці тепер будуть в одному місці.

Розміри столу (Ш/В/Г):
Ш 1200 / В 755 / Г 540 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний для замовлення кольорі:
Дуб кам'яний / Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Колір | Дуб кам'яний/Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Висота | 755 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 935 ₴
