- Простий сучасний дизайн
- Достатнє місце для зберігання та зберігання
- Поверхня проста в догляді
Письмовий стіл W-609 - це предмет меблів, який забезпечить вам місце для щоденної роботи. Ви отримаєте відкрите місце для зберігання, розділене полицею та одним ящиком, де все необхідне завжди буде під рукою. Стримана ручка підкреслює сучасний стиль столу. Верхня панель дає вам простір для всіх видів роботи.
Розміри столу (Ш/В/Г):
Ш 1100 / В 750 / Г 500 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний для замовлення кольорах:
Білий, Венге Темний, Антрацит, Дуб Сонома
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість відкритих полиць | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295 ₴
