Письмовий стіл W-715 — це ідеальне поєднання стилю та зручності для вашого робочого простору. Його елегантний дизайн і натуральні матеріали створюють атмосферу затишку та продуктивності. Простора стільниця забезпечує достатньо місця для роботи з документами, комп'ютером чи творчих проєктів.
Розміри столу (Ш/В/Г):
Ш 1280 / В 770 / Г 680 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема складання
Доступний для замовлення кольорі:
Дуб Кремона
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1280 мм |
| Глибина | 680 мм |
| Висота | 770 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 191,35 ₴
