Стіл письмовий W-958 - це компактний предмет меблів для навчання і роботи як вдома, так і в офісі. Він сподобається всім, хто цінує комфорт і порядок у робочому просторі. Поєднання письмового столу з шафою і полицею дозволить тримати під рукою все необхідне в даний момент. Фронт ящика без ручки підкреслює акуратність і функціональність. Сучасний дизайн корпусу меблів доповнений універсальними, але не стандартними кольорами. Чудово підійде як в модерністському, так і в класичному інтер'єрі.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1450 / В 1116 / Г 516 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Олд стайл світлий / Матера, Олд стайл темний / Матера, Дуб артізан / Антрацит, Дуб Артiзан / Бiлий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість відкритих полиць | 4 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1450 мм |
| Глибина | 516 мм |
| Висота | 1116 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований стелаж | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 037,90 ₴
