Сучасна підвісна тумба для телевізора R-572
Високоякісна ДСП товщиною 16 мм, забезпечує міцність та довговічність виробу. Підвісний дизайн забезпечує легкий доступ до підлоги для зручності прибирання та створює візуальну легкість інтер'єру.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1400 / В 400 / Г 380 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр, Під аудіо-відео апаратуру |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Висота тумби | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 719,70 ₴
