Тумба під телевізор R-541 - оптимально підходить для розміщення широкого телевізора, а також забезпечує достатньо місця для системних пристроїв і мультимедійних аксесуарів.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1600 / В 476 / Г 340 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр, Під аудіо-відео апаратуру |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1000 мм |
| Глибина тумби | 340 мм |
| Висота тумби | 476 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200,30 ₴
