Тумба під телевізор R-526 - пропонує унікальний нетиповий дизайн у поєднанні з практичністю. Розміщення різноманітних прикрас або підключення аксесуарів до телевізора сприяє чудовому розподілу місця для зберігання. Це обумовлено просторою верхньою плитою, середнім відкритим простором і закритою тумбою.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1380 / В 390 / Г 326 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб вотан / Антрацит, Дуб вотан / Матера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр, Під аудіо-відео апаратуру |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб вотан/Мера |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1380 мм |
| Глибина тумби | 326 мм |
| Висота тумби | 390 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Дверка | 1 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 664 ₴
