Стильна тумба під телевізор R-511 - дозволяє створити атмосферу затишку та тепла у вашому домі. Її натуральні кольори та текстури додають елегантності інтер'єру, а практичні відділи для зберігання забезпечують достатньо місця для систематизації вашої колекції фільмів та інших медіа аксесуарів. Дизайн тумби поєднує в собі класичні та сучасні елементи, що робить її ідеальною для будь-якого сучасного простору.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1200 / В 450 / Г 470 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорі: Дуб Вотан
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр, Під аудіо-відео апаратуру |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб Вотан |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1200 мм |
| Глибина тумби | 470 мм |
| Висота тумби | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 969,10 ₴
