Меблева стінка є втіленням сучасного стилю та функціональності. Комплект складається з тумби під телевізор, тумби, навісної тумби та настінної полиці. Ці предмети меблів можна розмістити разом в одній кімнаті, але, звичайно, також окремо в різних кімнатах. Завдяки елегантному зовнішньому вигляду цей предмет меблів ідеально впишеться в сучасний інтер'єр!
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 2040 / В 1500 / Г 353 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий / Чорний, Олд стайл темний / Матера, Дуб крафт золотий / Білий, Дуб крафт золотий / Антрацит, Вудкон / Білий, Дуб Сонома, Дуб сонома / Білий, Матера / Олд стайл темний, Дуб вотан / Антрацит, Матера / Олд стайл світлий, Антрацит / табліла, Білий / табліла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду | прямий |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Склад стінки | |
| Шафа для одягу (орні двері) | 2 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2050 мм |
| Глибина стінки | 353 мм |
| Висота стінки | 1800 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Вудкон/білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 328 ₴
