Тумба під ТВ з шухлядами та дверцятами R-452
Основні переваги цієї тумби:
-
З двома шухлядами, полицями та дверцятами, ця тумба надає максимальний простір для організації вашого медіа-обладнання, книг, декору та інших предметів.
-
Спеціальна полиця розміром під ваш телевізор забезпечує безпечне та зручне розміщення вашого екрану, створюючи центральний елемент вашого простору.
-
Шухляди та дверцята відкриваються легко і без зусиль, забезпечуючи зручний доступ до збереженого в них вмісту, що робить цю тумбу ідеальним вибором для повсякденного використання.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1800 / В 500 / Г 380 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр, Під аудіо-відео апаратуру |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1800 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Висота тумби | 500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 4 490,10 ₴
