Тумба під ТВ - це ідеальне рішення для вашого сучасного інтер'єру, поєднуючи в собі елегантність та практичність. З трьома шухлядами з телескопічними направляючими та полицями, закритими двома дверками, ця тумба забезпечує зручне місце для зберігання та організації вашої техніки та аксесуарів.
Особливості:
-
Тумба має три місткі шухляди, які дозволяють зберігати різноманітні предмети, забезпечуючи порядок у вашій вітальні. Полиці, закриті двома дверками, створюють додатковий простір для зберігання техніки, кабелів та інших аксесуарів, приховуючи їх від очей.
-
Завдяки телескопічним направляючим, шухляди відкриваються плавно та легко, забезпечуючи комфорт у використанні та тривалий термін служби.
-
Полиці за дверками ідеально підходять для зберігання аудіо- та відеоапаратури, книжок або інших предметів, забезпечуючи легкий доступ до них та зберігаючи їх у порядку.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1800 / В 600 / Г 500 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр, Під аудіо-відео апаратуру |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1800 мм |
| Глибина тумби | 500 мм |
| Висота тумби | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 5 469,30 ₴
