Тумба під ТВ - це ідеальне рішення для сучасного інтер'єру, поєднуючи в собі елегантність та практичність. З двома дверцятами, відкритими полицями та чорними ручками, ця тумба пропонує зручне та стильне місце для зберігання та організації вашої техніки та аксесуарів.
Особливості:
-
Тумба має дві дверки з полицями, які забезпечують додатковий простір для зберігання різноманітних предметів, приховуючи їх від очей. Відкриті полиці ідеально підходять для розміщення аудіо- та відеоапаратури, книг або декоративних елементів.
-
Чорні металеві ручки забезпечують легкий доступ до вмісту шафок, додаючи елегантний акцент до загального дизайну тумби.
Розміри (Ш/В/Г) :
Ш 1800 / В 878 / Г 500 мм
Відправляємо в розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті є уся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступний для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр, Під аудіо-відео апаратуру |
| Форма фасаду | прямий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1800 мм |
| Глибина тумби | 500 мм |
| Висота тумби | 878 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
- Ціна: 4 479,30 ₴
