Тумба для взуття - це ідеальний вибір для організації вашого взуття та підтримання порядку в вашому будинку. Вона має два відділи для взуття, кожен з яких має по дві полиці, що забезпечує велику місткість та організованість зберігання.
Особливості та переваги:
- Два відділи для взуття: Зручне розташування вашого взуття, що допомагає зберігати його в організованому стані.
- Чотири полиці: Кожен відділ має по дві полиці, що забезпечує додатковий простір для зберігання вашого взуття.
Матеріал: ДСП Ламіноване 16мм
Розміри тумби (Ш/В/Г):
Ш 500 / В 986 / Г 300 мм
Відправляємо у розібраному вигляді Новою Поштою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура та покрокова схема складання
Доступна для замовлення в кольорах:
Білий, Дуб Сонома, Бетон, Венге магія, Антрацит, Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 986 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 861,10 ₴
